Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Po wakacjach przyszła pora na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Podczas inauguracji Pan Dyrektor Dariusz Świetlik powitał wszystkich przybyłych Gości – Pana Przemysława Łysaka Wójta Gminy Górno, księdza Dariusza Sieradzego proboszcza parafii bł. Wincentego Kadłubka w Domaszowicach, Panią Teresę Szlufik – Radną Gminy Górno, Uczniów, Rodziców oraz Grono Pedagogiczne. Szczególne słowa skierował do najmłodszych rozpoczynających naukę w naszej szkole. Wszystkim życzył wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Życzenia do dzieci i młodzieży skierowali również zaproszeni Goście. Pan Wójt Przemysław Łysak życzył aby dzieci czuły się bezpieczne i mogły realizować w naszej placówce cele wychowawcze, dydaktyczne i opiekuńcze, każdy dzień pobytu w szkole przynosił uśmiech i zadowolenie, a rodzice mieli poczucie dobrze dokonanego wyboru szkoły.

Następnie głos zabrała Pani wicedyrektor Małgorzata Szewczyk – Ziach, która przedstawiła nowych nauczycieli oraz uczniom wychowawców klas. Po części oficjalnej podopieczni wraz z wychowawcami udali się do wskazanych klas.

Z tego miejsca wszystkim uczniom życzymy zapału do nauki, wielu radosnych chwil spędzonych w szkole oraz bardzo dobrych wyników w nauce. Niech ten rok będzie dla Was wyjątkowy!

PS Panu Kamilowi Knapikowi dziękujemy za zdjęcia 🙂